Sedat Peker’in Eşi Özge Peker: ‘Dijital Tecridi Durdur’

Birleşik Arap Emirlikleri’nde dijital tecrit altında tutulan suç örgütü lideri Sedat Peker için kampanya başlatıldı. Peker’in eşi Özge Peker, toplumsal medya hesabından, ‘Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur’ başlıklı imza kampanyasını duyurdu. 

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere yaklaşık 2 ay kala, suç örgütü lideri Sedat Peker’in durumuyla ilgili belirsizlik giderek merak konusu olmaya başladı.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde dijital tecrit altında tutulan Peker için eşi Özge Peker, toplumsal medya üzerinden imza kampanyası başlattığını duyurdu.”Dijital tecridi durdur, Sedat Peker’i konuştur” başlıklı imza kampanyasını toplumsal medya hesabından paylaşan Özge Peker, şu sözleri kullandı:

“Eşimin paylaşım yapmasını isteyenler için change.org’da başlatılan linki sizler için aşağıya bırakıyorum. İsminizi, soyadınızı ve mail adresinizi yazarak dayanak emelli oy verebilirsiniz. Verdiğiniz oyun geçerli olabilmesi için mailinizden doğrulatmayı unutmayın…”

İşte Özge Peker’in o paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir