Birliktelik teklifi reddedilen erkek kadını öldürdü

Bir dokuma firmasında muhasebeci olarak çalışan A.U.’ya birebir iş yerinde çalışan bir erkek birliktelik teklif etti. A.U.’nun meskenine kadar giden erkek, istediği karşılığı alamayınca evvel A.U.’ya ateş etti daha sonra da kendini vurdu. İki kişi de hayatını kaybetti.

HER İKİSİ DE HAYATINI KAYBETTİ

DHA’nın haberine nazaran olay, Başakşehir Güvercintepe Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Dokumacılık atölyesinde muhasebeci olarak çalışan A.U.’yla birlikte olmak isteyen ve tıpkı iş yerinde çalışan kişi, A.U.’nun meskenine gitti. A.U.’yu konuşmak için dışarı çağıran kişi, reddedilince yanında getirdiği ateşli silahla A.U.’yu sonra da kendini vurdu.

Silah seslerini duyan etraf sakinleri polis ve sıhhat gruplarına haber verdi. Olay yerine gelen sıhhat takımları, A.U’yu hastaneye kaldırdı. Silahla başından yaralanan kişi olay yerinde hayatını kaybederken hastaneye kaldırılan 23 yaşındaki A.U.’nun ise tabiplerin yaptığı tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Olay ile ilgili polis takımlarının çalışması devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir