Sağlık Bakanlığı kura sonuçları belli oluyor! İsim listesi iscisonuc.saglik.gov.tr sayfasında…

Sağlık Bakanlığı kura sonuçları 28-29 Aralık 2022 tarihlerinde Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde saat 10.00 ile akşam 18.00 saatleri ortasında muhakkak olacak. Kura çekimi Bakanlığın YouTube sayfası üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Kura çekilişi saat 10:00’da Adana ili ile başlayarak vilayet trafik koduna nazaran sıra ile çekilecek olup, en son Kırşehir ili için çekiliş yapılarak tamamlanacak.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI NE VAKİT?

11 bin 317 emekçi alımı için kura çekim tarihi 28-29 Aralık 2022 olarak belirlendi. Kuralar noter huzurunda sabah 10:00’da çekilmeye başlanacak ve saat 18:00’de sona erecek.

Kura çekilişi Bakanlığın YouTube kanalı üzerinden (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) canlı olarak yayınlanacağından, kuraya katılımcı alınmayacaktır.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI CANLI İZLE

 KURA ÇEKİMİ NASIL SORGULANACAK?

Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ait listeler, atamaya ait bilgi ve evraklar ile öteki her türlü duyurular İdare Hizmetleri Genel Müdürlüğünün https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek.

Kura sonuçları birebir gün saat 22:00’den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.

SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN İLLER

28 Aralık 2022 (Çarşamba) günü kura çekilişi yapılacak olan vilayetler:

Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir. (Kura çekilişi saat 10:00’da Adana ili ile başlayarak vilayet trafik koduna nazaran sıra ile çekilecek olup, en son Kırşehir ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

29 Aralık 2022 (Perşembe) günü kura çekilişi yapılacak olan vilayetler:

Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce. (Kura çekilişi saat 10:00’da Kocaeli ili ile başlayarak vilayet trafik koduna nazaran sıra ile çekilecek olup, en son Düzce ili için çekiliş yapılarak tamamlanacaktır.)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir