Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 18.bölüm fragmanı: Sadi’den akıllardan silinmeyecek hareket!

Reytinglerde ismini doruğa yazdırmayı başaran ve Perşembe akşamlarına damgasını vuran BKM imzalı Gelsin Hayat Bildiğin Üzere 18.bölüm fragmanı yayınlandı. Direktörlük koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu Gelsin Hayat Bildiğin Üzere son kısımda, Songül babasının kasetteki konuşmasını tam olarak anlayamaz. Kaseti Emniyet’teki kriminal laboratuvara götürür ve seslerin temizlenip babasının sesine ulaşılmasını ister.

Necati Akpınar’ın imalcisi olduğu ve 21 Temmuz’dan bu yana Show TV ekranlarındaki yerini alan Gelsin Hayat Bildiğin Gibi’de kriminalden memnunlukla ayrılan Songül’e akşama hakikat gelen haber tüm umutlarının tükenmesine neden olur.

Sadi, Kıvanç’ın söyledikleri hakkında doğruluğunu araştırması için Yaver’e vazife verir. Lakin küçük bir yanlış anlaşılma Kıvanç’ın hayatını tehlikeye atar. Hem proje dizaynını hem senaristliğini Gani Müjde’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiğin Gibi’de Kıvanç’ın kendisini tanıdığını öğrenen Sadi geri adım atmaz ve Derya’dan uzak durmasını yineler.

Ertan Saban’ın ‘Sadi Payaslı’, İhtilal Özkan’ın ‘Songül Acarerk’ ve Özge Özberk’in ‘Derya Yılmaz’ karakterini üstlendiği Gelsin Hayat Bildiğin Üzere 18.bölümüyle 17 Kasım Perşembe tarihinde saat 20:00’de Show TV’de izleyici kitlesini ağırlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir