Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç ile tartışarak evi terk ettiği iddiasını yalanladı: Bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım

Şimdilerde Adım Farah dizisiyle ekranlara dönen ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, geçtiğimiz sene ağustos ayında müzikçi Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle evlendi. Bağlantılarıyla göz önünde olan çiftten Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un tutumlarından rahatsız olarak meskeni terk ettiği ileri sürüldü.

“YAPTIĞINIZ AYIBA VE VİCDANSIZLIĞINIZA YAZIKLAR OLSUN”

Haklarında çıkan haberlere isyan eden Demet Özdemir, 15,6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından açıklama yaptı. Sessiz kalmayarak hesap soracağını söyleyen Özdemir, paylaşımında şu sözlere yer verdi: “İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay mı? Şiddet içeren dilinize, yaptığınız ayıba, vicdansızlığınıza yazıklar olsun. Güç günlerden geçerken, gündemimiz yaşanan acıları unutmamak ve yarınlar için dayanışma olması gerekirken ben ve benim üzere daldaki evli bayan oyuncu arkadaşlarımızın özel hayatına tez ismi altında yapılan kelamlı taciz sebebiyle bu açıklamayı utanarak yapmak zorunda kalıyorum. Çamur at izi kalsın anlayışına ve bunun yarattığı şiddete geçit vermeyeceğim ve beni, bizi zan altında bırakanlardan hesap soracağım. Bundan sonra adımın geçtiği her türlü iftira sahibi ile uğraşımı hukuk yoluyla vereceğim, bilin isterim. Yetsin artık!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir